O MARCE

Marka Guzikova powstała dzięki połączeniu pasji do rysowania, miłości do mody oraz rodzinnej tradycji, bowiem nazwa firmy pochodzi od panieńskiego nazwiska matki jej właścicielki. Przekazywane z pokolenia na pokolenie doświadczenia związane z projektowaniem i szeroko pojętym tworzeniem mody, troska o elegancki wygląd niezależnie od wieku i zasobności portfela spowodowały, że powstała marka GUZIKOVA.

Projekty Guzikova są efektem żmudnego, ale twórczego procesu. Począwszy od iskry, pomysłu, pierwszego szkicu, poprzez próby eksperymentowania z krojem, tkaniną, do uzyskania kreacji, która jest idealna. Wraz z pierwszą kreską w szkicowniku, każdy kolejny ruch jest przemyślany, ma swoje odzwierciedlenie w wypełnieniu roli, jaką ma pełnić kreacja (np: bankietowa, codzienna, casualowa). Każdy projekt to efekt zaplanowanego działania, weryfikacja potrzeb Klienta i aktualnych trendów. Użycie tylko luksusowych tkanin najwyższej jakości pozwala na podkreślenie niepowtarzalnego, indywidualnego kroju ubrań.

Kolekcje Guzikova cechują się odwagą, niespotykanymi połączeniami przecierając nowe szlaki modowe w naszym kraju i nie tylko. Kreatywność marki jest doceniana przez osoby związane ze światem mody, modelki oraz trendsetterów. “Guzikova” jest bezkompromisowa, stawia na jakość i luksus, materiały najwyższej jakości oraz limitowaną ilość ubrań, krocząc za maksymą: nie ilość, a jakość.

Estetyka wraz z komfortem jeszcze nigdy tak dobrze ze sobą nie współgrały jak w projektach Pani Izabeli Iwińskiej – kreacje są olśniewające, delikatne i wyrafinowane, a do tego są swobodne w swej konstrukcji, co doceni każda kobieta cechująca się poczuciem dobrego smaku i ceniąca swoją kobiecość. Bądź z nami na bieżąco!

Nagrody:
Shopping Cart
Wybierz walutę:
Scroll to Top